استودیو بازی سازی 229

درباره ما

تیم بازی سازی ۲۲۹ در شروع سال ۱۳۹۱در قالب یک تیم آزاد و مستقل بازی سازی شروع به فعالیت کرد، با پشت سر گذاشتن اولین سال پر چالش خود، جهت توسعه هر چه بیشتر و منطبق با اهداف اولیه خود، به دپارتمان توسعه بازی های رایانه ای شرکت جوانان شرق تبدیل شد و فعالیت های خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
تولید بازی های آنلاین، یکی از شاخه های سخت و چالش برانگیز حوزه دیجیتال است. از طرف دیگر دیر بازده بودن این کار نیز بر چالش های آن میافزاید. استودیو سرگرمی ۲۲۹ با نام با تکیه بر جوانان پرانرژی و مجرب ایرانی، دست به تولید بازی هایی با کیفیت و ارزشمند زده است محصولات استودیو را می توان به چند دسته بازی‌های آنلاین چند نفره و بازی‌های آنلاین انفرادی تقسیم کرد. عموم بازی‌های تولید شده در این استودیو به راحتی با موبایل قابل بازی هستند و در حال حاضر چند بازی تحت کامپیوتر نیز در حال ساخت است.

ارزش‌ها

چه بخواهیم و چه نخواهیم باید قبول کنیم که بازی‌های دیجیتالی بر روی روان انسان تأثیر می‌گذارند این تأثیر می‌تواند مفید و سازنده و یا مضر و مخرب باشند تولید بازی‌های سرگرم‌کننده و مناسب سنین مختلف یکی از تأکیدات اصلی و از ارزش های استودیو بازی سازی ۲۲۹ است و ما افتخار می‌کنیم که در این مجموعه بازی‌های مناسب سنین ۶ تا ۶۰ ساله تهیه کرده‌ایم و در حال توسعه بازی‌های دیگری در این زمینه هستیم و لبخند رضایت کاربران ما همواره مهم‌ترین انگیزه ما در ادامه این مسیر سخت و چالش برانگیز بوده و هست.

باورهای ما

همواره به این موضوع باور داشته ایم که می‌توانیم محصولی در خور و لایق سلیقه ایرانی و همین‌طور مناسب عرضه در بازارهای بین‌المللی تولید کنیم و باور قلبی ماست که استعداد و توانمندی‌های قشر جوان ،سرمایه و گنجی است که پایانی بر آن نیست، پس از همین سرمایه بهترین استفاده را می کنیم تا این که بهترین سرویس‌ها را به شما عرضه کنیم

ماموریت و رسالت

در حوزه بازی سازی ، تمرکز اصلی ما بر روی تولید بازی های انلاین و افزایش کیفیت آنهاست و مأموریت و رسالت چالش‌برانگیز و جسورانه ما این است که قصد داریم ، رتبه کشور ایران را در صنعت بازی‌سازی در رتبه یک منطقه قرار دهیم و این قول را به شما خواهیم داد که از ما بیشتر خواهید شنید…

مصطفی امینی

مصطفی امینی

Director and Producer

سید محمدرضا احمدی

محمدرضا احمدی

Project Manager

کامران گلشاهی

کامران گلشاهی

Concept Artist

ماندانا معتمدی

ماندانا معتمدی

Assistance

شهریار بازایی

شهریار بازایی

Lead Programmer

مهسا حاجی اسبویی

مهسا حاجی اسبویی

UI/UX Designer

مصطفی شاکری

مصطفی شاکری

Animator

امیر صلحی

امیر صلحی

Music Composer

سپهر خوش نظر

سپهر خوش نظر

VFX Artist

علی محمدلو

علی محمدلو

Level Designer / Lighting

سینا آقایی

سینا آقایی

Narrator