استودیو بازی سازی 229

با حمایت کاربرانمان، برترین شدیم!

کسب عنوان برترین غرفه نمایشگاهی در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ و همچنین چهارمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال استان فارس، از دستاورد های داغ و دست اول استودیو سرگرمی ۲۲۹ بود که با حمایت کاربران پرشور و با انرژی شیرازیمان در تابستان ۹۶ محقق شد.

در مرداد ماه امسال، استودیو بازی سازی و سرگرمی ۲۲۹ افتخار داشت در یک ضیافت چهار روزه میزبان صد ها نفر از بازی دوستان و گِیمرهای حرفه ای باشد. ما از اینکه توانستیم با ارائه بازی های باکیفیت و استاندارد، رضایت کاربرانمان را بدست بیاوریم ، بسیار خوشحالیم.

جانمایی غرفه 229

در این ضیافت ۴ روزه صد ها نفر از کاربران ۴ تا ۶۰ ساله مان، بر روی صندلی های غرفه ۲۲۹ نشستند و به انواع بازی های مورد علاقه خود پرداختند.

یکی از جذاب ترین برنامه های استودیو ۲۲۹ در نمایشگاه ، برگزاری مسابقات امتیازی انفرادی و لیگ های چند نفره هیجان انگیز بود که با استقبال بی نظیر بسیاری از شرکت کنندگان نمایشگاه روبرو شد. شرکت کنندگان پر شوری که با انرژی فراوان با هم به رقابت می پرداختند و یا بازیکنان حرفه ای که در دو نوبت به صورت انفرادی بازی میکردند. در نهایت به برترین بازیکنان این رقابت ها در هر روز ،به رسم یادبود جوایزی از طرف استودیو ۲۲۹ اهدا می شد.

مسابقه نمایشگاه شیراز

شنیدن نظرات کاربران و بحث کردن با گیمر های حرفه ای و آماتورمان، برای ما بزرگترین سرمایه بود و دیدن لبخند رضایت این کاربران بزرگترین دستاورد ما؛ اما این رضایت نشانه رسیدن به مقصد ما نیست و مسئولیت ما را برای بهتر شدن، بیشتر و بیشتر می کند.

جوایز نمایشگاه شیراز

ما در استودیو سرگرمی ۲۲۹ با بهره گیری از جوانان مجرب و پرشور حوزه سرگرمی و بازی سازی، کمر همت بسته ایم تا در سال جاری برترین محصولات خود را در معرض استفاده کاربران ارزشمندمان قرار دهیم و به شما قول میدهیم که از ما بیشتر خواهید شنید…