استودیو بازی سازی 229

گزارش ۷ روزه یازدهمین نمایشگاه رسانه ها دیجیتال

اعضای استودیو سرگرمی 229 در نمایشگاه رسانه دیجیتال

یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در کنار نمایشگاه کتاب و کتاب خوانی از تاریخ ۲۰ آبان تا ۲۶ آبان هر روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب به استثنا جمعه از ساعت ۱۴ – ۲۰ برگزار شد وغرفه استودیو ۲۲۹ با تدارک دیدن برنامه های متنوع و سرگرم کننده میزبان شما بازدید کنندگان گرامی بود.

روز اول افتتاحیه نمایشگاه:

در روز اول ، نمایشگاه توسط جناب آقای رضا صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد و کار خود را رسما آغاز کرد

در این نمایشگاه سازمانهای مختلفی مانند معاونت علم و فن آوری ریاست جمهوری ، شهرداری تهران ، بنیاد شهید و امور ایثارگران بنیاد ملی بازیهای رایانه ای و شرکت های مختلفی مانند ایرانسل ، رایتل ، همراه اول کافه بازار، اسنپ و … در کنار غرفه استودیو سرگرمی ۲۲۹ حضور داشتند

غرفه سرگرمی 229 در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

روز دوم حضور جناب آقای حسن کریمی قدوسی :

در این روز خدمت جناب آقای کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازیهای رایانه ای در غرفه استودیو سرگرمی ٢٢٩  بودیم که پیرامون حوزه بازی سازی و معرفی بازیهای ساخته شده توسط این استودیو به تبادل نظر و بازی  پرداخته شد.

روز سوم شروع مسابقات بازیهای استودیو ۲۲۹:

در این روز بازی های شوت و قفلش کن به سایربرنامه ها و بازی های مهیج استودیو در نمایشگاه اضافه شد و ما شاهد رقابت های بین بازدیدکنندگان برای گرفتن در رتبه بالاتر و زدن رکورد بودیم.

روز چهارم حضور جناب دکتر رضا مینایی :

در این روز جناب آقای مینایی مشاور مدیرعامل همراه اول در حوزه بازیهای رایانه ای از غرفه سرگرمی ٢٢٩ بازدید کردند که در مورد بازیهایی فعلی این استودیو به ایشان توضیح داده شد و ایشان نیز در مورد بعضی از بازیهایی ما که پتانسیل عنوان “بازی جدی” را داشتند نکاتی مهم و کلیدی را فرمودند و در نهایت نیز من باب همکاری این استودیو با اپراتور همراه اول و اضافه شدن بازیهای استودیو ۲۲۹ به شبکه اول مارکت صحبت و توافقاتی انجام شد.

روز پنجم حضور جناب دکتر محمد جواد آذری جهرمی :

در این روز توانستیم در خدمت وزیر جوان و پرتلاش ارتباطات باشیم و بازی شوتبالیها را خدمتشان توضیح دهیم.

دو روز طلایی و پرشور :

روز ششم و هفتم که دو روز پایانی و پرتلاش این نمایشگاه بود و پذیرای بسیاری از دوستان و بازدیدکنندگان محترم بودیم که با نظراتشون کلی حس و انرژی خوب به ما منتقل کردند.

به پایان آمد این دفتر و حکایت هم چنان باقی است.

نظرات بازدیدکنندگان در نمایشگاه رسانه های دیجیتال