استودیو بازی سازی 229

پنجمین دوره جشنواره جام خلیج فارس

پنجمین دوره جشنواره جام خلیج فارس

 پنجمین دوره جشنواره جام خلیج فارس با رویکردی جدید و اضافه شدن بخش‌های مختلف مانند مسابقات ویژه مدارس و دانش آموزان؛ جشنواره بازی‌های ایرانی؛ جنبش ملی ساخت ابنیه های ایران زمین و برنامه‌های متنوع دیگر از ٢۴ تا ٢۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ به میزبانی شهر کرمان برگزار  شد.

همه چیز از یک تماس شروع شد و دعوت برای شرکت در جام خلیج فارس برای اولین باری که قرار بود در کنار بازی های:

DOTA2, PES, FIFA, MINDCRAFT

بازی های ایرانی حضور داشته باشند و استودیو سرگرمی ۲۲۹ اولین و تنها استودیو حاضر در این دوره جام خلیج فارس بود که با سه بازی موبایلی و تبلتی شوتبالیا، سرخش کن، هدشات به برگزاری مسابقه بین شرکت کنندگان این دوره پرداخت.

بازیهای استودیو سرگرمی 229

 کرمان زیبا میزان دوره پنجم جام خلیج فارس

بعد از اینکه دعوت شدیم به این رویداد تا بازی های ملی رو ارائه کنیم و از این بابت خوشحال بودیم یک خبر دیگه خوشحالی ما رو چندین برابر کرد  و اون هم اینکه داریم میریم کرمان، دیار کریمان با دیوارهای خشتی و آجری و زیبا و کلمپه های خوشمزه و بازارهایی که وقتی قدم میزنی کلی حس خوب می گیری و همه غم و استرست یادت میره.

قطار ساعت ۳ بعد از ظهر با بوق ممتد از تهران به سمت کرمان حرکت کرد تا سفر ۱۶ ساعته تهران تا کرمان رو طی کنه و بعد از یک سفر طولانی و غیر خسته کننده با شور و شوق فراوان ساعت ۶:۲۳ وارد شهر کرمان شدیم.

آماده سازی بازی ها استودیو ۲۲۹

بعد از چندساعت استراحت مختصر به سالن برگزاری رفتم و مشغول آماده سازی شدیم و شرکت کنندگان کم کم شروع به آمدن کردند و همون روز بود که با مصطفی عزیز آشنا شدیم.

مصطفی و مصطفی در جام خلیج فارس

برگزاری مسابقات و شروع جام خلیج فارس

پس از آماده سازی برگزاری مسابقات شروع شد و حدود ۷۲۹ نفر در مسابقات استودیو سرگرمی ۲۲۹ شرکت کردند و به رقابت پرداختند و هر کدام توانستند رکورد های اعجاب انگیزی را به ثبت برسانند.

پایان پنجمین جشنواره جام خلیج فارس در کرمان

و بالاخره زمان تلخ وداع رسید و پس از دو روز هیجان و مسابقه، این رویداد نیز به پایان رسید ناچار بودیم با کرمان و حال و هوای خوبش و مصطفی عزیز خداحافظی کنیم و در نهایت صدای هواپیمایی که قصد بلند پروازی و غلبه بر جاذبه را داشت به این برگ از دفتر پایان داد.

غرفه استودیو 229 در جام خلیج فارس

بازی های استودیو ۲۲۹ در پنجمین جشنواره جام خلیج فارس

همانطور که گفتیم استودیو سرگرمی ۲۲۹ با سه بازی شوتبالیا، سرخش کن و هد شات در پنجمین دوره جشنواره جام خلیج فارس در کرمان شرکت کرد.

بازی هدشات ارائه شده در جام خلیج فارس

شما می توانید برای دانلود و بازی کردن این بازی که در پنجمین جنواره جام خلیج فارس در کرمان برگزار شد. روی لینک مقابل کلیک کنید: دانلود بازی هدشات

بازی شوتبالیا استودیو ۲۲۹

شما می توانید برای دانلود و بازی کردن این بازی که در پنجمین جنواره جام خلیج فارس در کرمان برگزار شد. روی لینک مقابل کلیک کنید: دانلود بازی شوتبالیا

توضیحات بیشتر بازی سرخش کن

شما می توانید برای دانلود و بازی کردن این بازی که در پنجمین جنواره جام خلیج فارس در کرمان برگزار شد روی لینک زیر کلیک کنید: دانلود بازی سرخش کن

تصاویر پنجمین رویداد جام خلیج فارس در کرمان